The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip

The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip

Nov. 16, 2022
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Sezone dhe episode

Regjizori

Jack Burditt
Regjizori

Aktorët

Tim Allen isScott Calvin / Santa Claus
Scott Calvin / Santa Claus
Elizabeth Mitchell isCarol Calvin / Mrs. Claus
Carol Calvin / Mrs. Claus
Kal Penn isSimon Choksi
Simon Choksi
Austin Kane isCal Calvin
Cal Calvin
Rupali Redd isGrace Choksi
Grace Choksi

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pas gati tre dekadash që ishte Santa Claus, magjia e Scott Calvin fillon të lëkundet. Teksa përpiqet të vazhdojë me kërkesat e punës, ai zbulon një klauzolë të re që e detyron atë të rimendojë rolin e tij si Babadimri dhe si baba.

The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Santa Clauses
Vlerësimi TMDb 7.373 83 vota
Transmetuar në dt: Nov. 16, 2022
Përfunduar në dt: Dec. 14, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Modern Family (2009) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
Upload (2020) me Titra Shqip
The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
True Beauty 2020
Made For Love 2021
The Chosen (2019) me Titra Shqip
Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Maniac (2018) me Titra Shqip
Modern Love (2019) me Titra Shqip
Vincenzo 2021