The Sandman (2022) me Titra Shqip

The Sandman (2022) me Titra Shqip

Aug. 05, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.9 8 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 05, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Tom Sturridge isMorpheus / Dream
Morpheus / Dream
Boyd Holbrook isThe Corinthian
The Corinthian
Patton Oswalt isMatthew the Raven (voice)
Matthew the Raven (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pas vitesh burgim, Morpheus – Mbreti i Ëndrrave – fillon një udhëtim nëpër botë për të gjetur atë që i ishte vjedhur dhe për të rivendosur fuqinë e tij.

The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Sandman
Vlerësimi TMDb 8 113 vota
Transmetuar në dt: Aug. 05, 2022
Përfunduar në dt: Aug. 05, 2022
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 48 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
The Empress (2022) me Titra Shqip
Sherlock 2010 me Titra Shqip
Spartacus: Gods of the Arena (2011) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
True Beauty 2020
Almost Human (2013) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit