The Recruit (2022) me Titra Shqip

The Recruit (2022) me Titra Shqip

Dec. 16, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 16, 2022
10

Regjizori

Alexi Hawley
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një avokat i ri në CIA, i cili përfshihet në politikën e rrezikshme ndërkombëtare të fuqisë kur një ish-pasuri kërcënon të ekspozojë natyrën e marrëdhënies së tij afatgjatë me agjencinë, nëse nuk e shfajësojnë atë për një krim të rëndë.

The Recruit (2022) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Recruit
Vlerësimi TMDb 7.825 114 vota
Transmetuar në dt: Dec. 16, 2022
Përfunduar në dt: Dec. 16, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 55 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Made For Love 2021
The Originals (2013) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
Normal People (2020) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
The Assignment (2019) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip
Spartacus: Gods of the Arena (2011) me Titra Shqip