The Peripheral (2022) me Titra Shqip

The Peripheral (2022) me Titra Shqip

Oct. 20, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 20, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Chloë Grace Moretz isFlynne Fisher
Flynne Fisher
Gary Carr isWilf Netherton
Wilf Netherton
Jack Reynor isBurton Fisher
Burton Fisher
JJ Feild isLev Zubov
Lev Zubov
Louis Herthum isCorbell Pickett
Corbell Pickett
Chris Coy isJasper Baker
Jasper Baker
Alex Hernandez isTommy Constantine
Tommy Constantine

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

E mbërthyer në një qytet të vogël Appalachian, shpëtimi i vetëm i një gruaje të re nga përditshmëria është të luajë video lojëra të avancuara. Ajo është një lojtare aq e mirë, saqë një kompani i dërgon asaj një sistem të ri video-lojërash për ta testuar…por ka një surprizë të gatshme. Ajo zhbllokon të gjitha ëndrrat e saj për të gjetur një qëllim, romancë dhe magjepsje në atë që duket si një lojë … por gjithashtu e vë atë dhe familjen e saj në rrezik real.

The Peripheral (2022) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Peripheral
Vlerësimi TMDb 7.556 9 vota
Transmetuar në dt: Oct. 20, 2022
Përfunduar në dt: Oct. 20, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
Baby (2018) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
The Great (2020) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
Broadchurch (2013) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit