The Night Of (2016) me Titra Shqip

The Night Of (2016) me Titra Shqip

Jul. 10, 2016
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 10, 2016
10

Regjizori

Aktorët

Riz Ahmed isNasir Khan
Nasir Khan
John Turturro isJack Stone
Jack Stone
Bill Camp isDennis Box
Dennis Box
Payman Maadi isSalim Khan
Salim Khan
Sofia Black-D'Elia isAndrea Cornish
Andrea Cornish
Paul Sparks isDon Taylor
Don Taylor
Jeannie Berlin isHelen Weiss
Helen Weiss
Glenne Headly isAlison Crowe
Alison Crowe

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pas një nate festimi me një femër të huaj, një burrë zgjohet dhe e gjen të vrarë me thikë dhe akuzohet për vrasjen e saj.

The Night Of (2016) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Night Of
Vlerësimi TMDb 7.9 643 vota
Transmetuar në dt: Jul. 10, 2016
Përfunduar në dt: Aug. 28, 2016
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

V (2009) me Titra Shqip
Bodyguard 2018
Fargo (2014) me Titra Shqip
The Wire (2002) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip
Flower of Evil (2020) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
Game of Thrones (2011) me Titra Shqip
The Queen’s Gambit 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit