The Man Who Fell to Earth (2022) me Titra Shqip

The Man Who Fell to Earth (2022) me Titra Shqip

Apr. 24, 2022
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 24, 2022
10

Regjizori

Alex Kurtzman
Regjizori

Aktorët

Naomie Harris isJustin Falls
Justin Falls
Annelle Olaleye isMolly Falls
Molly Falls
Clarke Peters isJosiah Falls
Josiah Falls
Bill Nighy isThomas Jerome Newton
Thomas Jerome Newton
Jimmi Simpson isSpencer Clay
Spencer Clay
Sonya Cassidy isEdie Flood
Edie Flood
Joana Ribeiro isLisa Dominguez
Lisa Dominguez
Rob Delaney isHatch Flood
Hatch Flood
Kate Mulgrew isDrew Finch
Drew Finch

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një jashtëtokësor mbërrin në Tokë në një pikë kthese në evolucionin njerëzor dhe duhet të përballet me të kaluarën e tij për të përcaktuar të ardhmen tonë.

The Man Who Fell to Earth (2022) me Titra Shqip
The Man Who Fell to Earth (2022) me Titra Shqip
The Man Who Fell to Earth (2022) me Titra Shqip
The Man Who Fell to Earth (2022) me Titra Shqip
The Man Who Fell to Earth (2022) me Titra Shqip
The Man Who Fell to Earth (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Man Who Fell to Earth
Vlerësimi TMDb 7.7 47 vota
Transmetuar në dt: Apr. 24, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 26, 2022
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 55 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lost in Space 2018
The Nevers 2021 me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
Cursed (2020)
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Immortals (2018) me Titra Shqip
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
The Winchesters (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit