The Legend of Vox Machina (2022) me Titra Shqip

The Legend of Vox Machina (2022) me Titra Shqip

Jan. 27, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 27, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Matthew Mercer isSylas Briarwood / Other Voices (voice)
Sylas Briarwood / Other Voices (voice)
Ashley Johnson isPike Trickfoot (voice)
Pike Trickfoot (voice)
Laura Bailey isVex'ahlia (voice)
Vex'ahlia (voice)
Liam O'Brien isVax'ildan (voice)
Vax'ildan (voice)
Marisha Ray isKeyleth (voice)
Keyleth (voice)
Sam Riegel isScanlan Shorthalt (voice)
Scanlan Shorthalt (voice)
Taliesin Jaffe isPercy (voice)
Percy (voice)
Travis Willingham isGrog Strongjaw (voice)
Grog Strongjaw (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ata janë të turpshëm, ata janë të rremë, ata janë të papërshtatshëm të kthyer në mercenarë me qira. Vox Machina është më shumë i interesuar për para të lehta dhe pije të lira se sa për të mbrojtur mbretërinë. Por kur mbretëria kërcënohet nga e keqja, ky ekuipazh i zhurmshëm kupton se ata janë të vetmit të aftë për të rivendosur drejtësinë.

The Legend of Vox Machina (2022) me Titra Shqip
The Legend of Vox Machina (2022) me Titra Shqip
The Legend of Vox Machina (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Legend of Vox Machina
Vlerësimi TMDb 10 5 vota
Transmetuar në dt: Jan. 27, 2022
Përfunduar në dt: Jan. 27, 2022
Sezone 1
Episodet 12
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Extant 2014
See (2019) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip
SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
Origin (2018) me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
The Originals (2013) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Pacific Rim: The Black 2021