The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip

The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip

Apr. 14, 2012
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Oct. 03, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Jun. 27, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Sep. 13, 2013
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Apr. 14, 2012
10

Regjizori

Aktorët

Janet Varney isKorra (voice)
Korra (voice)
David Faustino isMako (voice)
Mako (voice)
P. J. Byrne isBolin (voice)
Bolin (voice)
Maria Bamford isPema (voice)
Pema (voice)
J.K. Simmons isTenzin (voice)
Tenzin (voice)
Seychelle Gabriel isAsami Sato (voice)
Asami Sato (voice)
Kiernan Shipka isJinora (voice)
Jinora (voice)
Mindy Sterling isLin Beifong (voice)
Lin Beifong (voice)
Darcy Rose Byrnes isIkki (voice)
Ikki (voice)
Dee Bradley Baker isNaga (voice)
Naga (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Avatar Korra, një grua e re kokëfortë, rebele, e guximshme që vazhdimisht sfidon dhe thyen traditën, është në kërkimin e saj për t’u bërë një Avatar plotësisht i realizuar. Në këtë histori, Avatarja përpiqet të gjejë ekuilibrin brenda vetes.

The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Legend of Korra
Vlerësimi TMDb 8.3 1,444 vota
Transmetuar në dt: Apr. 14, 2012
Përfunduar në dt: Dec. 18, 2014
Sezone 4
Episodet 52
Kohëzgjatja mesatare 23 minuta
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
Anne with an E (2017) me Titra Shqip
Arcane (2021) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Heels (2021) me Titra Shqip
The Serpent 2021
Fatma 2021
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip