The Last of Us (2023) me Titra Shqip

The Last of Us (2023) me Titra Shqip

Jan. 15, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 8 vota


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 15, 2023
10

Regjizori

Craig Mazin
Regjizori

Aktorët

Pedro Pascal isJoel Miller
Joel Miller
Bella Ramsey isEllie Williams
Ellie Williams

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Njëzet vjet pasi qytetërimi modern është shkatërruar, Joeli, një i mbijetuar i thekur, punësohet për të kontrabanduar Ellie, një vajzë 14-vjeçare, nga një zonë shtypëse karantine. Ajo që fillon si një punë e vogël, së shpejti bëhet një udhëtim brutal, zemërthyer, pasi të dy duhet të përshkojnë Shtetet e Bashkuara dhe të varen nga njëri-tjetri për mbijetesë.

The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Last of Us
Vlerësimi TMDb 9.127 323 vota
Transmetuar në dt: Jan. 15, 2023
Përfunduar në dt: Jan. 15, 2023
Sezone 1
Episodet 9
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Titans (2018) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar
Almost Human (2013) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
Dickinson (2019) me Titra Shqip
Wild Republic (2021) me Titra Shqip
The Wire (2002) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip