The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip

The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip

Oct. 10, 2015
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

5Sezoni 5 Mar. 09, 2022
10
4Sezoni 4 Apr. 26, 2020
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Nov. 19, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Mar. 16, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Oct. 10, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një shfaqje e bëmave heroike dhe betejave epike me një thellësi tematike që përfshin politikën, fenë, luftën, guximin, dashurinë, besnikërinë dhe kërkimin tonë universal për identitet. Duke kombinuar figura dhe ngjarje reale historike me personazhe të trilluar, është historia se si një popull kombinoi forcën e tij nën një prej mbretërve më ikonë të historisë për të rimarrë tokën e tyre për veten e tyre dhe për të ndërtuar një vend që ata e quajnë shtëpi.

The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Last Kingdom
Vlerësimi TMDb 8.2 1,017 vota
Transmetuar në dt: Oct. 10, 2015
Përfunduar në dt: Mar. 09, 2022
Sezone 5
Episodet 46
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Unorthodox 2020
1899 (2022) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
Baby (2018) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
Vikings (2013)
Your Honor (2020) me Titra Shqip
First Kill (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit