The Kardashians (2022) me Titra Shqip

The Kardashians (2022) me Titra Shqip

Apr. 14, 2022
Vlerësimi juaj: 0
7.7 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 14, 2022
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Familja që ju njihni dhe e doni është këtu me një seri krejt të re, duke i dhënë një leje të plotë aksesi në jetën e tyre. Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall dhe Kylie rikthejnë kamerat për të zbuluar të vërtetën pas titujve. Nga presionet intensive të drejtimit të bizneseve miliarda dollarësh deri te gëzimet gazmore të kohës së lojës dhe braktisjes së shkollës, ky serial i sjell shikuesit në grup me një histori të ndershme të dashurisë dhe jetës në qendër të vëmendjes.

The Kardashians (2022) me Titra Shqip
The Kardashians (2022) me Titra Shqip
The Kardashians (2022) me Titra Shqip
The Kardashians (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Kardashians
Vlerësimi TMDb 9.3 381 vota
Transmetuar në dt: Apr. 14, 2022
Përfunduar në dt: Apr. 21, 2022
Sezone 1
Episodet 3
Kohëzgjatja mesatare 49 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit