The Irregulars 2021 me Titra Shqip

The Irregulars 2021 me Titra Shqip

Mar. 26, 2021
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Regjizori

Tom Bidwell
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në Londrën Viktoriane, një bandë adoleshentësh të trazuar në rrugë manipulohen për të zgjidhur krime për Doctor Watson dhe partnerin e tij misterioz të biznesit, Sherlock Holmes. Ndërsa krimet marrin një avantazh të tmerrshëm të mbinatyrshëm dhe shfaqet një fuqi e errët, do të varet nga banda e adoleshentëve që të bashkohen për të shpëtuar jo vetëm Londrën, por të gjithë botën.

The Irregulars 2021 me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal The Irregulars
Vlerësimi TMDb 7.8 162 vota
Transmetuar në dt: Mar. 26, 2021
Përfunduar në dt: Mar. 26, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 53 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hightown (2020) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
Lucifer (2016) me Titra Shqip
Upload (2020) me Titra Shqip
Dickinson (2019) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
Chernobyl 2019
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
The Umbrella Academy (2019) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Snowpiercer 2020
Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit