The Girl in the Mirror (2022) me Titra Shqip

The Girl in the Mirror (2022) me Titra Shqip

Aug. 19, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 19, 2022
9

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi humbi kujtesën e saj në një aksident të çuditshëm që vret shumicën e shokëve të klasës, Alma përpiqet të zbulojë atë që ndodhi atë ditë – dhe të rifitojë identitetin e saj.

The Girl in the Mirror (2022) me Titra Shqip
The Girl in the Mirror (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alma
Vlerësimi TMDb 6 7 vota
Transmetuar në dt: Aug. 19, 2022
Përfunduar në dt: Aug. 19, 2022
Sezone 1
Episodet 9
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love Alarm 2019
Made For Love 2021
The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
Trese (2021) me Titra Shqip
Resident Alien (2021) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip
The Gift (2019) me Titra Shqip
Origin (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit