The Endgame (2022) me Titra Shqip

The Endgame (2022) me Titra Shqip

Feb. 21, 2022
Vlerësimi juaj: 0
8.5 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 21, 2022
10

Regjizori

Jake Coburn
Regjizori

Aktorët

Morena Baccarin isElena Federova
Elena Federova
Costa Ronin isSergey Vodianov
Sergey Vodianov
Noah Bean isJonathan Doak
Jonathan Doak
Mark D. Espinoza isRogelio Réal
Rogelio Réal

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një thriller aksion për Elena Federova, një tregtare ndërkombëtare armësh e kapur kohët e fundit dhe organizatore e shkëlqyer kriminale, e cila edhe në robëri orkestron një sërë grabitjesh bankash të koordinuara dhe Val Turner, agjentin parimor, të pamëshirshëm dhe të larguar nga shoqëria e FBI-së, i cili nuk do të ndalet para asgjëje, për të prishur planin e saj ambicioz.

The Endgame (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Endgame
Vlerësimi TMDb 8.9 14 vota
Transmetuar në dt: Feb. 21, 2022
Përfunduar në dt: Feb. 28, 2022
Sezone 1
Episodet 4
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Black Bird (2022) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
Lupin 2021 me Titra Shqip
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
Your Honor (2020) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Immortals (2018) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Yellowstone (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit