The Chosen (2019) me Titra Shqip

The Chosen (2019) me Titra Shqip

Apr. 21, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Dec. 11, 2022
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Apr. 04, 2021
10
1Sezoni 1 Apr. 21, 2019
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Jeta e Krishtit përmes syve të atyre që e takuan quajtur i Zgjedhuri.

The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Chosen
Vlerësimi TMDb 8.5 53 vota
Transmetuar në dt: Apr. 21, 2019
Përfunduar në dt: Dec. 18, 2022
Sezone 3
Episodet 22
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

La Révolution (2020) me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
The Brave (2017) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
When They See Us (2019)
The Mosquito Coast 2021
The O.C. (2003) me Titra Shqip
The K2 (2016) me Titra Shqip