The Chair (2021) me Titra Shqip

The Chair (2021) me Titra Shqip

Aug. 20, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 20, 2021
6

Regjizori

Amanda Peet
Regjizori

Aktorët

Sandra Oh isDr. Ji-Yoon Kim
Dr. Ji-Yoon Kim
Jay Duplass isBill Dobson
Bill Dobson
Holland Taylor isJoan Hambling
Joan Hambling
Nana Mensah isYasmin 'Yaz' McKay
Yasmin 'Yaz' McKay
Bob Balaban isElliot Rentz
Elliot Rentz
David Morse isPaul Larson
Paul Larson
Everly Carganilla isJu-Hee 'Ju Ju' Kim
Ju-Hee 'Ju Ju' Kim

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pas rolit kryesor të mirënjohur në serialin Killing Eve, Sandra Oh është në qendër të një seriali dramatik të prodhuar nga Netflix: krijuar nga Amanda Peet (ish -ylli i Studio 60 në Sunset Strip dhe krijuese e Romanoffs), aktorja është përkrah një kasti të mrekullueshëm në të cilin spikasin Jay Duplass dhe Holland Taylor.

 

 

The Chair – Për çfarë bëhet fjalë?

Kim Ji-Yoon është gruaja e parë që ka rolin e drejtoreshës së departamentit të studimeve angleze në Universitetin Pembroke, por jo vetëm: ajo është gjithashtu gruaja e parë aziatike në një pozicion të tillë. Midis dëshirave dhe vështirësive, Ji-Yoon do ta gjejë veten në pozicionin e ri së bashku me një mikeshë të dashur dhe të besuarën e saj, Joan Hambling, një mësuese e zgjuar dhe jokonformiste e anglishtes.

The Chair (2021) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Chair
Vlerësimi TMDb 8.1 19 vota
Transmetuar në dt: Aug. 20, 2021
Përfunduar në dt: Aug. 20, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
The Gift (2019) me Titra Shqip
Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
Man Vs Bee (2022) me Titra Shqip
The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit