The Brave (2017) me Titra Shqip

The Brave (2017) me Titra Shqip

Sep. 25, 2017
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 25, 2017
9

Regjizori

Aktorët

Mike Vogel isAdam Dalton
Adam Dalton
Natacha Karam isJasmine
Jasmine "Jaz" Khan
Noah Mills isJoseph
Joseph "McG" McGuire
Hadi Tabbal isAmir Al-Raisani
Amir Al-Raisani
Anne Heche isPatricia Campbell
Patricia Campbell
Demetrius Grosse isEzekiel “Preach” Carter
Ezekiel “Preach” Carter
Sofia Pernas isHannah Rivera
Hannah Rivera
Tate Ellington isNoah Morgenthau
Noah Morgenthau

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Bota komplekse e heronjve tanë më të guximshëm ushtarakë që bëjnë sakrifica personale gjatë ekzekutimit të misioneve më sfiduese dhe të rrezikshme pas linjave të armikut.

The Brave (2017) me Titra Shqip
The Brave (2017) me Titra Shqip
The Brave (2017) me Titra Shqip
The Brave (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Brave
Vlerësimi TMDb 7.1 71 vota
Transmetuar në dt: Sep. 25, 2017
Përfunduar në dt: Jan. 29, 2018
Sezone 1
Episodet 13
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Normal People (2020) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Deadly Class 2019
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
Russian Doll (2019) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit