The Boys (2019) me Titra Shqip

The Boys (2019) me Titra Shqip

Jul. 25, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Jun. 02, 2022
10
2Sezoni 2 Sep. 03, 2020
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Jul. 25, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Eric Kripke
Regjizori

Aktorët

Karl Urban isBilly Butcher
Billy Butcher
Jack Quaid isHughie Campbell
Hughie Campbell
Antony Starr isHomelander
Homelander
Erin Moriarty isAnnie January / Starlight
Annie January / Starlight
Laz Alonso isMother's Milk
Mother's Milk
Tomer Kapon isFrenchie
Frenchie
Karen Fukuhara isKimiko / The Female
Kimiko / The Female

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një grup vigjilentësh të njohur joformalisht si “Djemtë” u nisën për të rrëzuar superheronj të korruptuar me jo më shumë se një jakë blu dhe një gatishmëri për të luftuar me pisllëkun.

The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Boys
Vlerësimi TMDb 8.4 5,717 vota
Transmetuar në dt: Jul. 25, 2019
Përfunduar në dt: Jun. 02, 2022
Sezone 3
Episodet 24
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
The Witcher: Blood Origin (2022) me Titra Shqip
Upload (2020) me Titra Shqip
Ganglands (2021) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Wolf (2018) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit