The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip

The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip

Dec. 29, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

Regjizori

Jon Favreau
Regjizori

Aktorët

Ming-Na Wen isFennec Shand
Fennec Shand

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Gjuetari legjendar i shpërbilmeve Boba Fett dhe mercenarja Fennec Shand duhet të lundrojnë në botën e krimit të galaktikës kur të kthehen në rërën e Tatooine për të vendosur pretendimin e tyre në territorin e sunduar dikur nga Jabba Hutt dhe sindikata e tij e krimit.

The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
The Book of Boba Fett (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Book of Boba Fett
Vlerësimi TMDb 8.4 241 vota
Transmetuar në dt: Dec. 29, 2021
Përfunduar në dt: Jan. 05, 2022
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 39 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Witcher (2019) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Wolf (2018) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
Kengan Ashura (2019) me Titra Shqip
The Mandalorian 2019
Bullets (2021) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit