The Blacklist (2013) me Titra Shqip

The Blacklist (2013) me Titra Shqip

Sep. 23, 2013
Vlerësimi juaj: 0
9.4 7 vota

Sezone dhe episode

9Sezoni 9 Oct. 21, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
8Sezoni 8 Nov. 13, 2020
10
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
7Sezoni 7 Oct. 04, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
6Sezoni 6 Jan. 03, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Sep. 27, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Sep. 22, 2016
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Oct. 01, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Sep. 22, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Sep. 23, 2013
10

Regjizori

Jon Bokenkamp
Regjizori

Aktorët

James Spader isRaymond
Raymond "Red" Reddington
Diego Klattenhoff isDonald Ressler
Donald Ressler
Harry Lennix isHarold Cooper
Harold Cooper
Hisham Tawfiq isDembe Zuma
Dembe Zuma
Amir Arison isAram Mojtabai
Aram Mojtabai
Laura Sohn isAlina Park
Alina Park

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Raymond “Red” Reddington, një nga të arratisurit më të kërkuar të FBI-së, dorëzohet personalisht në selinë e FBI-së në Uashington, D.C. Ai pretendon se ai dhe FBI kanë të njëjtat interesa: rrëzimin e kriminelëve dhe terroristëve të rrezikshëm. Në dy dekadat e fundit, ai ka bërë një listë të kriminelëve dhe terroristëve që kanë më shumë rëndësi, por FBI nuk mund t’i gjejë sepse nuk e di se ata ekzistojnë. Reddington e quan këtë “Lista e Zezë”. Reddington do të bashkëpunojë, por këmbëngul se ai do të flasë vetëm me Elizabeth Keen, një profiliste fillestare e FBI-së.

The Blacklist (2013) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Blacklist
Vlerësimi TMDb 7.565 2,441 vota
Transmetuar në dt: Sep. 23, 2013
Përfunduar në dt: May. 27, 2022
Sezone 9
Episodet 196
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Gossip Girl (2021) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Vikings (2013)
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
Barbarians (2020) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
Sexify 2021
Loki 2021 me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Maniac (2018) me Titra Shqip
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit