The Assignment (2019) me Titra Shqip

The Assignment (2019) me Titra Shqip

Apr. 08, 2019
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 08, 2019
8

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi luan role dytësore në dramat policore, një yll televiziv i rrënuar  mbetet pa para, gruaja e tij e lë dhe e dashura e tradhton. Një ditë, kur ai ngatërrohet me një polic të vërtetë, të qëndrojë gjallë bëhet prioriteti i tij.

The Assignment (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Артист
Vlerësimi TMDb 10 1 vota
Transmetuar në dt: Apr. 08, 2019
Përfunduar në dt: May. 27, 2019
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

V (2009) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Gangs of London (2020) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
Narcos: Mexico (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit