Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip

Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip

Sep. 07, 2022
Vlerësimi juaj: 0
7.9 11 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 07, 2022
9.3

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur Lucy Albright mbërrin në kampusin e kolegjit të saj të vogël, larg nënës së saj, së cilës nuk i është falur kurrë një akt tradhtie në vitet e hershme të adoleshencës, Lucy përqafon jetën e kolegjit dhe gjithçka që ajo ka për të ofruar. Por gjithçka ndryshon kur ajo takohet me Stephen DeMarco, i cili ka një të kaluar misterioze të tijën. Ngatërrimi i tyre i varur do të ketë pasoja që ata kurrë nuk mund t’i imagjinonin.

Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tell Me Lies
Vlerësimi TMDb 8 6 vota
Transmetuar në dt: Sep. 07, 2022
Përfunduar në dt: Sep. 07, 2022
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
When They See Us (2019)
Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Vagabond (2019)
Summertime (2020) me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit