Tell Me a Story 2018

Tell Me a Story 2018

Oct. 31, 2018
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Dec. 04, 2019
1Sezoni 1 Oct. 30, 2018

Regjizori

Aktorët

Odette Annable isMaddie Pruitt
Maddie Pruitt
Natalie Alyn Lind isAshley Rose Pruitt
Ashley Rose Pruitt
Ashley Madekwe isSimone Garland
Simone Garland
Matt Lauria isJackson Pruitt
Jackson Pruitt
Eka Darville isBeau Morris
Beau Morris
Paul Wesley isTucker Reed
Tucker Reed
Carrie-Anne Moss isRebecca Pruitt
Rebecca Pruitt

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Përrallat më të dashura të botës të ri-imagjinuara si një thriller psikologjik i errët dhe i përdredhur.

Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Tell Me a Story 2018
Titulli origjinal Tell Me a Story
Vlerësimi TMDb 7.4 195 vota
Transmetuar në dt: Oct. 31, 2018
Përfunduar në dt: Feb. 05, 2020
Sezone 2
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Euphoria 2019 me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
The Undoing 2020 me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit