Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip

Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip

Aug. 18, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 18, 2022
9

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Kaiji Tang isJin Kazama (voice)
Jin Kazama (voice)
Hiroshi Watanabe isHeihachi Mishima (voice)
Heihachi Mishima (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi humbi shtëpinë e tij nga një armik i fuqishëm, një luftëtar gjaknxehtë stërvitet nën gjyshin e tij të zellshëm, ndërsa pret mundësinë e tij për hakmarrje.

Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tekken: Bloodline
Vlerësimi TMDb 7.759 29 vota
Transmetuar në dt: Aug. 18, 2022
Përfunduar në dt: Aug. 18, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 25 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Don’t Look Deeper 2020
Blood of Zeus 2020
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
Dominion 2014
Lost in Space 2018
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
The Girl in the Mirror (2022) me Titra Shqip
Vincenzo 2021
Arrow (2012) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
The Mandalorian 2019

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit