Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip

Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip

Aug. 14, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 14, 2020

Regjizori

Aktorët

Maddie Phillips isSterling Wesley
Sterling Wesley
Kadeem Hardison isBowser Jenkins
Bowser Jenkins
Virginia Williams isDebbie Wesley
Debbie Wesley

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Sterling dhe Blair janë motra, binjake, adoleshente, të pasura. Ato ndjekin një shkollë të shtrenjtë të krishterë dhe jetojnë në një zonë elegante të Atlantës me prindërit e tyre. Një ditë ato pësojnë një aksident në të cilin praktikisht shkatërrojnë furgonin e babait të tyre që po drejtonin, por jo çdo e keqe vjen në dëm: makina me të cilën përplasen i përket një djali të quajtur Bowser Simmons, i cili është një gjahtar. Me aksidentin, çuditërisht, ata arritën të bllokonin pikërisht njeriun që po ndiqte. Në atë moment, dy motrat vendosin të përpiqen të bashkëpunojnë me Bowser, fillimisht për të paguar dëmin e furgonit, por më vonë duke kuptuar se biznesi i gjuetarëve të shpërblimeve është vetëm për ta.

Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Teenage Bounty Hunters
Vlerësimi TMDb 7.9 238 vota
Transmetuar në dt: Aug. 14, 2020
Përfunduar në dt: Aug. 14, 2020
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 49 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip
Pacific Rim: The Black 2021
The Gift (2019) me Titra Shqip
Halo (2022) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
The Wire (2002) me Titra Shqip
Upload (2020) me Titra Shqip
Flower of Evil (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit