Taxi Driver (2021) me Titra Shqip

Taxi Driver (2021) me Titra Shqip

Apr. 09, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 09, 2021
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Lee Je-hoon isKim Do-ki
Kim Do-ki
Esom isKang Ha-na
Kang Ha-na
Kim Eui-sung isJang Sung-cheol
Jang Sung-cheol
Lee Yoo-jun isInspector Hwang
Inspector Hwang
Jang Hyuk-jin isChoi Kyung-goo
Choi Kyung-goo
Bae Yoo-ram isPark Jin-eon
Park Jin-eon
Joe In isGang Maria
Gang Maria

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e një shërbimi taksi misterioz që hakmerret në emër të viktimave që nuk arrijnë të marrin drejtësi nga ligji. Kim Do-ki është një shofer misterioz për kompaninë e taksive, nëna e së cilës u vra. Kang Ha-na është një avokat i pasionuar. Go-eun është një specialiste e IT, ndërsa të tjerët e konsiderojnë atë një haker. Së bashku me Kim Do-ki, ajo punon si pjesë e Rainbow Taxi Company për të zgjidhur problemet e njerëzve.

Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 모범택시
Vlerësimi TMDb 8.5 21 vota
Transmetuar në dt: Apr. 09, 2021
Përfunduar në dt: May. 29, 2021
Sezone 1
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 63 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breaking Bad (2008) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip