Super Pumped (2022) me Titra Shqip

Super Pumped (2022) me Titra Shqip

Feb. 27, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 27, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Joseph Gordon-Levitt isTravis 'TK' Kalanick
Travis 'TK' Kalanick
Kyle Chandler isBill Gurley
Bill Gurley
Kerry Bishé isAustin Geidt
Austin Geidt
Babak Tafti isEmil Michael
Emil Michael
Jon Bass isGarrett Camp
Garrett Camp
Bridget Gao-Hollitt isGabi Holzwarth
Gabi Holzwarth

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Çdo sezon i këtij seriali antologjik eksploron një histori që tronditi botën e biznesit në thelbin e saj dhe ndryshoi kulturën. Sezoni i parë tregon historinë e Uber, një nga njëbrirëshit më të suksesshëm dhe më shkatërrues të Silicon Valley.

Super Pumped (2022) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Super Pumped
Vlerësimi TMDb 7.6 16 vota
Transmetuar në dt: Feb. 27, 2022
Përfunduar në dt: Apr. 10, 2022
Sezone 1
Episodet 7
Kohëzgjatja mesatare 56 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex Education (2019) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
Don’t Look Deeper 2020
Primal (2019) me Titra Shqip
30 Coins 2020
The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022) me Titra Shqip
The Originals (2013) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip