Summertime (2020) me Titra Shqip

Summertime (2020) me Titra Shqip

Apr. 29, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jun. 03, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Apr. 29, 2020
9

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali italian Summertime është një origjinal i Netflix-it i frymëzuar nga libri Tre metra mbi qiell nga Federico Moccia: një komedi verore sentimentale që tregon një histori dashurie si një rrugë trajnimi personal për dy të rinj.

 

 

Summertime – Për çfarë bëhet fjalë?

Malandrina verën në Romagna, e cila bashkon Ale dhe Summer. Të ndryshëm, por me pika të përbashkëta të rëndësishme, dy të rinjtë dashurohen dhe kalojnë verën së bashku. Por historia e tyre nuk është një histori e thjeshtë dashurie: të qenit bashkë do të ndryshojë mënyrën se si e perceptojnë njëri-tjetrin, mendojnë për njëri-tjetrin, lidhen me njerëzit e tjerë që janë pjesë e dy botëve të tyre, kaq të ndryshme.

Summertime (2020) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Summertime
Vlerësimi TMDb 7 366 vota
Transmetuar në dt: Apr. 29, 2020
Përfunduar në dt: Jun. 03, 2021
Sezone 2
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 37 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Solo (2016) me Titra Shqip
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip
Boardwalk Empire (2010) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip