Stranger Things (2016) me Titra Shqip

Stranger Things (2016) me Titra Shqip

Jul. 15, 2016
Vlerësimi juaj: 0
10 5 vota

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 May. 27, 2022
9.8
3Sezoni 3 Jul. 04, 2019
10
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Oct. 27, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Jul. 14, 2016
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Matt Duffer
Regjizori

Aktorët

Winona Ryder isJoyce Byers
Joyce Byers
Finn Wolfhard isMike Wheeler
Mike Wheeler
Caleb McLaughlin isLucas Sinclair
Lucas Sinclair
Gaten Matarazzo isDustin Henderson
Dustin Henderson
David Harbour isJim Hopper
Jim Hopper
Sadie Sink isMax Mayfield
Max Mayfield
Noah Schnapp isWill Byers
Will Byers
Natalia Dyer isNancy Wheeler
Nancy Wheeler
Matthew Modine isMartin Brenner
Martin Brenner

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur një djalë i ri zhduket, një qytet i vogël zbulon një mister që përfshin eksperimente sekrete, forca të tmerrshme të mbinatyrshme dhe një vajzë të vogël të çuditshme.

Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Stranger Things
Vlerësimi TMDb 8.6 10,166 vota
Transmetuar në dt: Jul. 15, 2016
Përfunduar në dt: May. 27, 2022
Sezone 4
Episodet 34
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
The Take (2009) me Titra Shqip
Almost Human (2013) me Titra Shqip
Deadly Class 2019
Yakamoz S-245 (2022) me Titra Shqip
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
La Révolution (2020) me Titra Shqip
The Girl in the Mirror (2022) me Titra Shqip
Narco-Saints (2022) me Titra Shqip
50M² 2021
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Narcos (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit