Stargirl 2020 me Titra Shqip

Stargirl 2020 me Titra Shqip

May. 18, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Aug. 10, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 May. 18, 2020

Regjizori

Geoff Johns
Regjizori

Aktorët

Brec Bassinger isCourtney Whitmore / Stargirl
Courtney Whitmore / Stargirl
Luke Wilson isPat Dugan / S.T.R.I.P.E.
Pat Dugan / S.T.R.I.P.E.
Amy Smart isBarbara Whitmore
Barbara Whitmore
Yvette Monreal isYolanda Montez / Wildcat
Yolanda Montez / Wildcat
Anjelika Washington isBeth Chapel / Dr. Mid-Nite
Beth Chapel / Dr. Mid-Nite
Trae Romano isMike Dugan
Mike Dugan
Hunter Sansone isCameron Mahkent
Cameron Mahkent
Cameron Gellman isRick Tyler / Hourman
Rick Tyler / Hourman
Meg DeLacy isCynthia 'Cindy' Burman / Shiv
Cynthia 'Cindy' Burman / Shiv

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Courtney Whitmore, një vajzë e zgjuar, atletike dhe mbi të gjitha e mirë, zbulon se njerku i saj ka një sekret: ai dikur ishte ndihmës i një super heroi. Duke “huazuar” stafin kozmik të heroit të humbur prej kohësh, ajo bëhet frymëzimi i pamundur për një brez krejtësisht të ri të superheronjve.

Stargirl 2020 me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
Titulli origjinal Stargirl
Vlerësimi TMDb 7.9 733 vota
Transmetuar në dt: May. 18, 2020
Përfunduar në dt: Aug. 10, 2020
Sezone 2
Episodet 14
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Respect 2020
Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
Band of Brothers 2001 me Titra Shqip
Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar
True Beauty 2020
We Own This City (2022) me Titra Shqip