Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip

Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip

Sep. 21, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 8 vota


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 21, 2022
10

Regjizori

Tony Gilroy
Regjizori

Aktorët

Diego Luna isCassian Andor
Cassian Andor
Kyle Soller isSyril Karn
Syril Karn
Adria Arjona isBix Caleen
Bix Caleen
Fiona Shaw isMaarva Andor
Maarva Andor
James McArdle isTimm Karlo
Timm Karlo
Alex Ferns isSergeant Linus Mosk
Sergeant Linus Mosk
Gary Beadle isClem Andor
Clem Andor

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e rebelimit në rritje kundër Perandorisë dhe si u përfshinë njerëzit dhe planetët. Në një epokë të mbushur me rrezik, mashtrim dhe intriga, Cassian Andor hyn në rrugën që është e destinuar ta kthejë atë në një hero rebel.

Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Star Wars: Andor
Vlerësimi TMDb 9.6 7 vota
Transmetuar në dt: Sep. 21, 2022
Sezone 1
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 40 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip
Vagabond (2019)
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Dracula 2020
Arcane (2021) me Titra Shqip
Hanna (2019) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Walker 2021
Reacher (2022) me Titra Shqip