Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip

Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip

Sep. 21, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 8 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 21, 2022
10

Regjizori

Tony Gilroy
Regjizori

Aktorët

Diego Luna isCassian Andor
Cassian Andor
Kyle Soller isSyril Karn
Syril Karn
Adria Arjona isBix Caleen
Bix Caleen
Fiona Shaw isMaarva Andor
Maarva Andor
James McArdle isTimm Karlo
Timm Karlo
Alex Ferns isSergeant Linus Mosk
Sergeant Linus Mosk
Gary Beadle isClem Andor
Clem Andor

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e rebelimit në rritje kundër Perandorisë dhe si u përfshinë njerëzit dhe planetët. Në një epokë të mbushur me rrezik, mashtrim dhe intriga, Cassian Andor hyn në rrugën që është e destinuar ta kthejë atë në një hero rebel.

Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Star Wars: Andor
Vlerësimi TMDb 9.6 7 vota
Transmetuar në dt: Sep. 21, 2022
Sezone 1
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 40 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
Blood of Zeus 2020
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
Camelot 2011
Don’t Look Deeper 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit