Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip

Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip

May. 05, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 8 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 May. 05, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Anson Mount isChristopher Pike
Christopher Pike
Jess Bush isChristine Chapel
Christine Chapel
Christina Chong isLa’an Noonien-Singh
La’an Noonien-Singh
Melissa Navia isErica Ortegas
Erica Ortegas
Babs Olusanmokun isDr. M'Benga
Dr. M'Benga
Rebecca Romijn isUna Chin-Riley
Una Chin-Riley

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ndiqni Christopher Pike, Spock dhe Numri Një në vitet para se kapiteni Kirk të hipte në U.S. Enterprise, ndërsa eksplorojnë botë të reja rreth galaktikës.

Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Star Trek: Strange New Worlds
Vlerësimi TMDb 8.2 26 vota
Transmetuar në dt: May. 05, 2022
Përfunduar në dt: May. 05, 2022
Sezone 1
Episodet 5
Kohëzgjatja mesatare 54 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
The Originals (2013) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip
His Dark Materials (2019) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
Love Alarm 2019
DMZ (2022) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Dominion 2014
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit