Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip

Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip

Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Mar. 03, 2022
10
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Jan. 23, 2020
10

Regjizori

Aktorët

Patrick Stewart isJean-Luc Picard
Jean-Luc Picard
Alison Pill isAgnes Jurati
Agnes Jurati
Jeri Ryan isSeven of Nine
Seven of Nine
Michelle Hurd isRaffi Musiker
Raffi Musiker
Isa Briones isSoji Asha
Soji Asha
Santiago Cabrera isCristobal 'Chris' Rios
Cristobal 'Chris' Rios

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Vendosur njëzet vjet pas ngjarjeve të Star Trek Nemesis, ne ndjekim admiralin tashmë në pension Picard në kapitullin tjetër të jetës së tij.

Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Star Trek: Picard
Vlerësimi TMDb 7.3 1,193 vota
Transmetuar në dt: Jan. 23, 2020
Përfunduar në dt: Apr. 07, 2022
Sezone 2
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 44 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Umbrella Academy (2019) me Titra Shqip
SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
The Mosquito Coast 2021
WandaVision 2021
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit