SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip

SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip

Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 09, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Takuya Eguchi isLoid Forger (voice)
Loid Forger (voice)
Atsumi Tanezaki isAnya Forger (voice)
Anya Forger (voice)
Saori Hayami isYor Forger (voice)
Yor Forger (voice)
Hiroyuki Yoshino isFranky Franklin (voice)
Franky Franklin (voice)
Yuko Kaida isSylvia Sherwood (voice)
Sylvia Sherwood (voice)
Kazuhiro Yamaji isHenry Henderson (voice)
Henry Henderson (voice)
Kenichirou Matsuda isNarrator (voice)
Narrator (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Mjeshtri spiun Twilight është më i miri në atë që bën kur bëhet fjalë për të shkuar në fshehtësi në misione të rrezikshme në emër të një bote më të mirë. Por kur ai merr detyrën përfundimtare të pamundur – të martohet dhe të ketë një fëmijë – ai më në fund mund të jetë mbi kokën e tij!

Jo një njeri që varet nga të tjerët, Twilight-i ia bën punën e tij duke blerë një grua dhe një fëmijë për misionin e tij për të depërtuar në një shkollë private elitare. Ajo që ai nuk e di është se gruaja që ai ka zgjedhur është një vrasës dhe fëmija që ka birësuar është një telepat!

SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal SPY×FAMILY
Vlerësimi TMDb 8.7 29 vota
Transmetuar në dt: Apr. 09, 2022
Përfunduar në dt: Apr. 30, 2022
Sezone 1
Episodet 25
Kohëzgjatja mesatare 24 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Bullets (2021) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
Dinotopia (2002) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit