Spartacus (2010) me Titra Shqip

Spartacus (2010) me Titra Shqip

Jan. 22, 2010
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Jan. 25, 2013
10
2Sezoni 2 Jan. 27, 2012
10
1Sezoni 1 Jan. 22, 2010
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

I shkëputur nga atdheu i tij dhe gruaja që dashuron, Spartaku dënohet në botën brutale të arenës ku gjaku dhe vdekja janë argëtim.

Spartacus (2010) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spartacus
Vlerësimi TMDb 7.981 1,967 vota
Transmetuar në dt: Jan. 22, 2010
Përfunduar në dt: Apr. 12, 2013
Sezone 3
Episodet 33
Kohëzgjatja mesatare 53 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Loki 2021 me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
Waco (2018) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
Dash & Lily (2020) me Titra Shqip
Wild Republic (2021) me Titra Shqip