Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip

Sep. 03, 2008
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

7Sezoni 7 Sep. 09, 2014
10
6Sezoni 6 Sep. 10, 2013
10
5Sezoni 5 Sep. 11, 2012
10
4Sezoni 4 Sep. 06, 2011
10
3Sezoni 3 Sep. 07, 2010
10
2Sezoni 2 Sep. 08, 2009
10
1Sezoni 1 Sep. 03, 2008
10

Regjizori

Kurt Sutter
Regjizori

Aktorët

Charlie Hunnam isJax Teller
Jax Teller
Katey Sagal isGemma Teller Morrow
Gemma Teller Morrow
Tommy Flanagan isFilip
Filip "Chibs" Telford
Mark Boone Junior isBobby Munson
Bobby Munson
Kim Coates isAlex
Alex "Tig" Trager
Dayton Callie isWayne Unser
Wayne Unser
David Labrava isHappy Lowman
Happy Lowman
Drea de Matteo isWendy Case
Wendy Case
Jimmy Smits isNero Padilla
Nero Padilla
Niko Nicotera isGeorge 'Ratboy' Skogstrom
George 'Ratboy' Skogstrom

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Charmig, Kaliforni. Motoçiklisti Jackson Teller lirohet nga burgu dhe kthehet në shtëpi, në krahët e nënës së tij Gemma dhe burrit që zuri vendin e babait të tij që vdiq vite më parë në një aksident me makinë. Clay Morrow është në fakt sot despoti i një bande motoçiklistësh që pa drejtimin e babait idealist të të riut Jax, kanë marrë rrugën e trafikut të armëve. Historia e grupit të Charming, SAMCRO, fillon të shkojë drejt përfundimit të saj tragjik kur Jax gjen ditarin sekret të babait të tij dhe mëson të gjitha dyshimet e tij në lidhje me figurën e mikut të tij Clay.

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sons of Anarchy
Vlerësimi TMDb 8.44 2,187 vota
Transmetuar në dt: Sep. 03, 2008
Përfunduar në dt: Dec. 09, 2014
Sezone 7
Episodet 92
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Your Honor (2020) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
Narco-Saints (2022) me Titra Shqip
Gangs of London (2020) me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit