Solo (2016) me Titra Shqip

Solo (2016) me Titra Shqip

Nov. 09, 2016
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Oct. 05, 2018
4
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Nov. 09, 2016

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Polici i inflirtuar Marco depërton në familjen e krimit Corona por gjen se ai duhet të turbullojë linjat ligjore dhe morale për të ruajtur sekretin dhe për të përfunduar misionin.

Solo (2016) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Solo
Vlerësimi TMDb 6 1 vota
Transmetuar në dt: Nov. 09, 2016
Përfunduar në dt: Nov. 02, 2018
Sezone 2
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 110 minuta
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Titans (2018) me Titra Shqip
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
Dracula 2020
Dietland (2018)
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Money Heist (2017) me Titra Shqip
Ginny & Georgia 2021
Dopesick (2021) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit