Snowfall (2017) me Titra Shqip

Snowfall (2017) me Titra Shqip

Jul. 05, 2017
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Sezone dhe episode

5Sezoni 5 Feb. 23, 2022
8
4Sezoni 4 Feb. 24, 2021
7
3Sezoni 3 Jul. 10, 2019
8
2Sezoni 2 Jul. 19, 2018
8
1Sezoni 1 Jul. 05, 2017
8

Regjizori

Aktorët

Damson Idris isFranklin Saint
Franklin Saint
Carter Hudson isTeddy McDonald
Teddy McDonald
Sergio Peris-Mencheta isGustavo Zapata
Gustavo Zapata
Isaiah John isLeon Simmons
Leon Simmons
Michael Hyatt isCissy Saint
Cissy Saint
Amin Joseph isJerome Saint
Jerome Saint
Angela Lewis isAunt Louie
Aunt Louie

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Los Anxhelos. 1983. Një stuhi po vjen dhe emri i saj është krak. E vendosur kundër fillimit të epidemisë së kokainës krak dhe ndikimit të saj radikal përfundimtar në kulturën siç e njohim ne, historia ndjek personazhe të shumtë në një kurs përplasjeje të dhunshme.

Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Snowfall
Vlerësimi TMDb 8.4 224 vota
Transmetuar në dt: Jul. 05, 2017
Përfunduar në dt: Apr. 20, 2022
Sezone 5
Episodet 50
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
Behind Her Eyes 2021
Hannibal (2013) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
Chernobyl 2019
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
The Innocent (2021)
The Great (2020) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit