Slow Horses (2022) me Titra Shqip

Slow Horses (2022) me Titra Shqip

Mar. 31, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 31, 2022
10

Regjizori

William Smith
Regjizori

Aktorët

Gary Oldman isJackson Lamb
Jackson Lamb
Jack Lowden isRiver Cartwright
River Cartwright
Kristin Scott Thomas isDiana Taverner
Diana Taverner
Chris Reilly isNick Duffy
Nick Duffy

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kjo dramë spiune e zgjuar ndjek një ekip jofunksional agjentësh të MI5-dhe shefin e tyre të neveritshëm, famëkeqin Jackson Lamb- teksa lundrojnë në tymin dhe pasqyrat e botës së spiunazhit për të mbrojtur Anglinë nga forcat e liga.

Slow Horses (2022) me Titra Shqip
Slow Horses (2022) me Titra Shqip
Slow Horses (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Slow Horses
Vlerësimi TMDb 7.3 39 vota
Transmetuar në dt: Mar. 31, 2022
Përfunduar në dt: Apr. 29, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Silent Sea (2021) me Titra Shqip
Mare of Easttown (2021) me Titra Shqip
Made For Love 2021
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Euphoria 2019 me Titra Shqip
High Water (2022) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
The Great (2020) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
The Serpent 2021