Sky Rojo 2021 me Titra Shqip

Sky Rojo 2021 me Titra Shqip

Mar. 19, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Jan. 30, 2023
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Jul. 23, 2021
10
1Sezoni 1 Mar. 19, 2021
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Nga krijuesit e La Casa de Papel (Álex Pina) dhe Vis a vis (Esther Martínez Lobato), seriali spanjoll i krijuar nga Netflix paraqitet si një veprim pompues i adrenalinës: i besuar tre protagonisteve spanjishtfolëse, një rrëfim i aftë për të qenë i ngjyrosur me humor të zi dhe të cilin dy krijuesit e kanë përcaktuar si Pulp Fiction latin.

 

Sky Rojo 2021 me Titra Shqip – Për çfarë flet?

Wendy, Coral dhe Gina janë tre prostituta në arrati, njëra Kubane, tjetra Argjentinase dhe e treta Spanjolle. Ato u detyruan të largoheshin nga klubi ku punonin, duke lënë tutorin e tyre të plagosur dhe të paralizuar nga beli poshtë, për të shpëtuar lëkurën e tyre. Ato e dinë se me atë që ndodhi dhe për të cilën dëshmuan se praktikisht ka një çmim mbi kokën e tyre dhe për këtë ato fillojnë një udhëtim në këmbë rreth vendit; duke e ditur mirë se ato nuk mund të shkojnë në polici (ato kanë krime të rënda pas tyre). Në këtë pikë ato do të duhet vetëm të zgjedhin nëse do të vazhdojnë të ikin apo të ndalojnë dhe të përballen ballë për ballë me kriminelin e rrezikshëm.

Sky Rojo 2021 me Titra Shqip
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal Sky Rojo
Vlerësimi TMDb 7.7 218 vota
Transmetuar në dt: Mar. 19, 2021
Përfunduar në dt: Mar. 19, 2021
Sezone 2
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 26 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

High Water (2022) me Titra Shqip
Yasuke 2021
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Vincenzo 2021
See (2019) me Titra Shqip
The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit