She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip

She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip

Aug. 18, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 18, 2022
10

Regjizori

Jessica Gao
Regjizori

Aktorët

Tatiana Maslany isJennifer Walters / She-Hulk
Jennifer Walters / She-Hulk
Ginger Gonzaga isNikki Ramos
Nikki Ramos
Josh Segarra isAugustus 'Pug' Pugliese
Augustus 'Pug' Pugliese
Tim Roth isEmil Blonsky / Abomination
Emil Blonsky / Abomination

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Jennifer Walters lundron në jetën e ndërlikuar të një avokateje të vetëmuar, 30-vjeçare, e cila gjithashtu ndodh të jetë një perbindesh i gjelbër me superfuqi 6 këmbë 7 inç.

She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip
She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip
She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip
She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal She-Hulk: Attorney at Law
Vlerësimi TMDb 8.1 13 vota
Transmetuar në dt: Aug. 18, 2022
Sezone 1
Episodet 9
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Made For Love 2021
The Veil (2021) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Pacific 2010 me Titra Shqip
Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Peacemaker (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit