Shahmaran (2023) me Titra Shqip

Shahmaran (2023) me Titra Shqip

Jan. 20, 2023
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 20, 2023
8

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në këtë serial dramë fantazi, një grua e re e vetmuar gjen shpirtin e saj binjak dhe zbulon se të dy janë pjesë e një legjende të lashtë.

Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Şahmaran
Vlerësimi TMDb 7 12 vota
Transmetuar në dt: Jan. 20, 2023
Përfunduar në dt: Jan. 20, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blood of Zeus 2020
The Queen’s Gambit 2020
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Bodyguard 2018
Wolf (2018) me Titra Shqip
Maniac (2018) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip
The Innocent (2021)
The Pembrokeshire Murders (2021)
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
Band of Brothers 2001 me Titra Shqip