Shadowhunters (2016) me Titra Shqip

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip

Jan. 12, 2016
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Mar. 20, 2018
10
2Sezoni 2 Jan. 02, 2017
10
1Sezoni 1 Jan. 12, 2016
10

Regjizori

Ed Decter
Regjizori

Aktorët

Katherine McNamara isClarissa
Clarissa "Clary" Fray
Dominic Sherwood isJace Wayland
Jace Wayland
Emeraude Toubia isIsabelle
Isabelle "Izzy" Lightwood
Alisha Wainwright isMaia Roberts
Maia Roberts
Isaiah Mustafa isLuke Garroway
Luke Garroway
Harry Shum Jr. isMagnus Bane
Magnus Bane
Matthew Daddario isAlexander
Alexander "Alec" Lightwood
Alberto Rosende isSimon Lewis
Simon Lewis

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur nëna e Clary Fray është zhdukur, Clary bashkohet me një grup të ShadowHunters; gjahtarët që vrasin demonët dhe kapet në një plan për të shpëtuar botën.

Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shadowhunters
Vlerësimi TMDb 7.541 765 vota
Transmetuar në dt: Jan. 12, 2016
Përfunduar në dt: May. 06, 2019
Sezone 3
Episodet 55
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Sherlock 2010 me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Euphoria 2019 me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
True Beauty 2020
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
Made For Love 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit