Shadow and Bone 2021

Shadow and Bone 2021

Apr. 23, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 23, 2021

Regjizori

Aktorët

Jessie Mei Li isAlina Starkov
Alina Starkov
Archie Renaux isMalyen 'Mal' Oretsev
Malyen 'Mal' Oretsev
Freddy Carter isKaz Brekker
Kaz Brekker
Amita Suman isInej Ghafa
Inej Ghafa
Kit Young isJesper Fahey
Jesper Fahey
Ben Barnes isGeneral Kirigan / The Darkling
General Kirigan / The Darkling

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në një botë të shkatërruar plotësisht nga një luftë që nuk tregon asnjë shenjë fundi, jeton Alina Starkov, jetime. Kur zbulon se ka një fuqi të jashtëzakonshme, ajo bashkohet me një ushtri speciale, pas një trajnimi të rezervuar vetëm për ushtarë me fuqi magjike, të cilët thiren me emrin Grisha.

Në fakt, fuqia e saj mund të jetë çelësi për ta bërë botën të ndryshojë plotësisht dhe ta çlirojë atë nga gjendja apokaliptike në të cilën ndodhet. Por padyshim, fuqitë e njëjta dhe të kundërta lëvizin kundër veprimit të kësaj ushtrie, duke e bërë shumë të rrezikshme çdo lëvizje të ushtarëve si Alina.

Shadow and Bone 2021
Shadow and Bone 2021
Shadow and Bone 2021
Shadow and Bone 2021
Shadow and Bone 2021
Shadow and Bone 2021
Titulli origjinal Shadow and Bone
Vlerësimi TMDb 8.2 464 vota
Transmetuar në dt: Apr. 23, 2021
Përfunduar në dt: Apr. 23, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 52 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arcane (2021) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
The Winchesters (2022) me Titra Shqip
The Time Traveler’s Wife (2022) me Titra Shqip
The Silent Sea (2021) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
The Secret Circle (2011) me Titra Shqip
Cursed (2020)
Snowpiercer 2020
Star Wars: Andor (2022) me Titra Shqip
Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit