Sex/Life (2021) me Titra Shqip

Sex/Life (2021) me Titra Shqip

Jun. 25, 2021
Vlerësimi juaj: 0
7.9 15 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 25, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Sarah Shahi isBillie Connelly
Billie Connelly
Adam Demos isBrad Simon
Brad Simon
Mike Vogel isCooper Connelly
Cooper Connelly
Margaret Odette isSasha Snow
Sasha Snow
Li Jun Li isFrancesca
Francesca

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Më klasikja e rrugëve personale është subjekti i serisë amerikane, e cila ka lindur si një transpozim i romanit 44 kapituj mbi 4 burra nga BB Easton, por amplifikon karakterin e tij dramatik duke zbehur tonin e ndritshëm dhe vetë-përçmues mbi të cilin versioni letrar u bazua.

 

 

Sex/Life – për çfarë bëhet fjalë?

Billie kishte një dashuri dhe jetë seksuale shumë të hapur, të papërmbajtur dhe të larmishme, kjo para se të binte në dashuri me burrin që vendosi të martohej dhe me të cilin vendosi të kishte fëmijë. Por takimi me një ish të saj i kthen pasionet dhe dëshirat që ajo mendonte se i kishte kapërcyer, gjatë martesës. Në pamundësi për të shpjeguar ngatërresat e saj dhe konfuzionin e saj me burrin e saj, ajo përfundon duke shkruar aventurat e saj të kaluara në një ditar, pavarësisht se sa e kaluara dhe e tashmja mund të rrezikojnë

Sex/Life (2021) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sex/Life
Vlerësimi TMDb 7.2 513 vota
Transmetuar në dt: Jun. 25, 2021
Përfunduar në dt: Jun. 25, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë6

Tituj të Ngjashëm

Upload (2020) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Extant 2014
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
Your Honor (2020) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit