Sense8 (2015) me Titra Shqip

Sense8 (2015) me Titra Shqip

Jun. 05, 2015
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Dec. 23, 2016
10
1Sezoni 1 Jun. 05, 2015
10

Regjizori

Aktorët

Max Riemelt isWolfgang Bogdanow
Wolfgang Bogdanow
Jamie Clayton isNomi Marks
Nomi Marks
Bae Doo-na isBak sun
Bak sun
Brian J. Smith isWill Gorski
Will Gorski
Freema Agyeman isAmanita Caplan
Amanita Caplan
Naveen Andrews isJonas Maliki
Jonas Maliki
Tina Desai isKala Dandekar
Kala Dandekar
Toby Onwumere isCapheus Onyango
Capheus Onyango

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një e shtënë me armë, një vdekje, një moment jashtë kohe që lidh në mënyrë të pakthyeshme tetë mendje në pjesë të ndryshme të botës, duke i vendosur në jetën e njëri-tjetrit, në sekretet e njëri-tjetrit dhe në rrezik të tmerrshëm. Njerëzit e zakonshëm rilindin papritur si “Sensates”.

Sense8 (2015) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sense8
Vlerësimi TMDb 7.9 1,114 vota
Transmetuar në dt: Jun. 05, 2015
Përfunduar në dt: Jun. 08, 2018
Sezone 2
Episodet 24
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fargo (2014) me Titra Shqip
Made For Love 2021
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
The Sopranos (1999) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
Vagabond (2019)
Maniac (2018) me Titra Shqip
Foundation (2021) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Vikings (2013)
True Story (2021) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit