SEAL Team (2017) me Titra Shqip

SEAL Team (2017) me Titra Shqip

Sep. 27, 2017
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

5Sezoni 5 Oct. 10, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Dec. 02, 2020
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Oct. 02, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Oct. 03, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Sep. 27, 2017
10

Regjizori

Aktorët

David Boreanaz isJason Hayes
Jason Hayes
Max Thieriot isClay Spenser
Clay Spenser
A.J. Buckley isSonny Quinn
Sonny Quinn
Toni Trucks isLisa Davis
Lisa Davis

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Jeta e elitës së Navy Seals gjatë stërvitjes, planifikimit dhe ekzekutimit të misioneve më të rrezikshme dhe të nivelit të lartë që mund të kërkonte vendi ynë…

SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal SEAL Team
Vlerësimi TMDb 7.9 1,028 vota
Transmetuar në dt: Sep. 27, 2017
Përfunduar në dt: Nov. 01, 2021
Sezone 5
Episodet 85
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Living with Yourself (2019) me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
Tulsa King (2022) me Titra Shqip
Blood of Zeus 2020
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Yasuke 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit