Russian Doll (2019) me Titra Shqip

Russian Doll (2019) me Titra Shqip

Feb. 01, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Apr. 20, 2022
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Feb. 01, 2019
10

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Nadia vazhdon të vdesë dhe të rijetojë festën e ditëlindjes së saj të 36-të. Ajo është e bllokuar në një lak kohor surreal.

Russian Doll (2019) me Titra Shqip
Russian Doll (2019) me Titra Shqip
Russian Doll (2019) me Titra Shqip
Russian Doll (2019) me Titra Shqip
Russian Doll (2019) me Titra Shqip
Russian Doll (2019) me Titra Shqip
Russian Doll (2019) me Titra Shqip
Russian Doll (2019) me Titra Shqip
Russian Doll (2019) me Titra Shqip
Russian Doll (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Russian Doll
Vlerësimi TMDb 7.6 384 vota
Transmetuar në dt: Feb. 01, 2019
Përfunduar në dt: Feb. 01, 2019
Sezone 2
Episodet 9
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Black Bird (2022) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip
The Umbrella Academy (2019) me Titra Shqip
Man Vs Bee (2022) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit