Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar

Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar

May. 09, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 May. 09, 2021
8

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Doresa Rexha isVesa Pirulli
Vesa Pirulli
Shkumbin Istrefi isMentor Pirulli
Mentor Pirulli
Aurita Agushi isMerita Pirulli
Merita Pirulli
Ema Koxha isBlerta Pirulli
Blerta Pirulli
Andi Bajgora isArmend Pirulli
Armend Pirulli
Armend Smajli isBerat Hoti
Berat Hoti
Qëndresa Jashari isDinora Bejta
Dinora Bejta
Agron Shala isFatmir Berisha
Fatmir Berisha

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Familja Pirulli është thjesht një familje e zakonshme që jeton në Prishtinë, Kosovë. Por një e kaluar e errët, misterioze dhe brutale, kthehet për t’i ndjekur ata dhe të gjithë përreth.

Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar
Titulli origjinal Rrushe
Vlerësimi TMDb 10 1 vota
Transmetuar në dt: May. 09, 2021
Përfunduar në dt: Sep. 19, 2021
Sezone 1
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arrow (2012) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip
Don’t Look Deeper 2020
The O.C. (2003) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Behind Her Eyes 2021
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit